?>

Restaurace U kašny

Restaurace U kašny


Představujeme Vám Restauraci U kašny – Rajhrad u Brna – restaurace Brno , ve které na Vás čekají vynikající speciality, připravované samotným šéfkuchařem a majitelem restaurace Robertem Brodským již od roku 1998.
V restauraci Brno – Restaurace U kašny , Rajhrad u Brna – Vám denně nabízí od klasických pokrmů přes lahodné speciality až po opravdové gurmánské menu. Velkou chloubou podniku je příprava ryb a s jednoznačnou převahou vítězí v oblasti nejdelikátnějšícjh dezertů. Tamní vinotéka přináší bohatý výběr těch nejkvalitnějších vín nejen z oblastí českých a moravských, ale i ze zahraničních vinic. Celkově restaurace disponuje 95 místy, do nekuřáckého salonku se vejde 30 osob, restaurace pojme 45 skutečných gurmánů a zahrádka Vás potěší 20 prosluněnými místy. V případě předem nahlášené akce je snadné všech 95 osob obsloužit do 30 minut.
Zhruba 15 km od středu Brna najdete opravdový gurmánský ráj, který navštěvují jak známé osobnosti, tak zákazníci z celé republiky toužící po mimořádném zážitku gastronomie světové úrovně !

 

kašna1