?>

Penzion Aurelius

AURELIUS

 

Penzion „Aurelius“, vinárna a penzion „U Bednářů“, stejně jako malebná vinařská obec Pavlov se nachází na úpatí stejnojmenných vrchů, které jsou zapsány v seznamu biosférických rezervací Unesco. Blízké Novomlýnské nádrže jsou vyhlášeným rájem pro vyznavače vodních sportů a vodní turistiky. V Pavlově naleznete unikátní soubor lidové architektury spolu s kostelem ze 17.století. Okolí Pavlova je protkáno sítí cyklostezek, které návštěvníka dovedou nejen k  poznání kvalitního vína, ale také za bohatou historií a do nedalekého Lednicko-valtického areálu, který je stejně jako Pavlovské vrchy zapsán do Seznamu kulturního dědictví UNESCO.

 

AURELIUS1

AURELIUS2

 

UBYTOVÁNÍ

Penzion Aurelius a penzion u Bednářů.

  • V penzionu u Bednářů je možné ubytování v deseti pokojích a čtyřech apartmánech o celkové kapacitě 41 lůžek. Nabízí se ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích a čtyřech apartmánech. Apartmány jsou vybaveny kuchyňkou včetně ledničky. Každý z pokojů je vybaven televizí, vlastním telefonem a sociálním zařízením.
  • V penzionu Aurelius je zajištěno ubytování v 11 dvoulůžkových pokojích a dvou třílůžkových. Na přání zákazníka je samozřejmostí přistýlka na pokoji.

Firma tedy disponuje celkovou kapacitou obou penzionů 69 lůžek a až 25 přistýlek.

PROSTORY PRO ŠKOLENÍ

  • Salonek k pořádání pracovních seminářů a porad, vybavený velkoplošnou obrazovkou (audiovizuální technika) pro promítaní filmů, sportovních přenosů apod. Úhlopříčka do 3m.
  • Kapacita salonku je cca 50 osob.
  • Připojení na internet WiFi.

 VINÁRNA

  • Ve sklepeních pod penzionem Aurelius je umístěna Vinárna U Bednářů, ve které jsou nabízena ta nejkvalitnější moravská vína a kulinářské speciality.
    Je především vhodná pro příjemnou chvilku strávenou s přáteli nad sklenkou nejlepšího vinného moku.
  • Vinárna U Bednářů nabízí denně od 17 hodin příjemné posezení v prostorách bývalého vinného sklepa o kapacitě až 80 míst.

AURELIUS3